Randevu Al

fitness coach 33
fitness coach 34

Randevu al, talebini ilet

10 + 8 =

Adres

Postane Mah. İstanbul İş Hanı, 43/13
Tuzla, İstanbul, TR 34940

Telefon

(544) 229-4135

Email

herbalife@kocalisimsek.com

Sıkça Sorulan Sorular

Herbalife bir ilaç mıdır?

Hayır, Herbalife kesinlikle bir ilaç değildir. İlacın özelliği tedavi etmek, Herbalife ise takviye edici gıda gibi düşünebiliriz. Öğünlerde tüketilebilir, vitaminleri takviye edici gıda olarak alınabilir. Kullanmaya başlamadan önce kronik bir rahatsızlığınız var ise doktorunuza başvurunuz.

Herbalife ürünleri güvenli midir?

Kesinlikle! Hepsi Bilimsel Danışma Kurulu’nun onayıyla üretilmektedir. Ülkemize Kilo Kontrol Ürünleri için Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı, Kişisel Bakım Ürünleri için Sağlık Bakanlığı’nın izni vardır. Ayrıca ABD’de ve Avrupa’nın pek çok ülkesinde olmak üzere dünyanın 95 ülkesinde o devletlerin sağlık bakanlıkları tarafından alınan izinlerle satışı gerçekleşmektedir. Hatta ülkelere gelen her parti ürün için kontrollerden geçmektedir. Distribütörlerimiz ise gelirlerinin bir kısmı şirket tarafından yatırılmadan önce Maliye Bakanlığına aktarılmaktadır.

Herbalife Ürünleri hem zayıflamak hem kilo almak için kullanılıyor mu?

Evet. Herbalife ürünleri kişinin ihtiyacına göre bir Herbalife koçu eşliğinde kullanılarak kilo aşağı, kilo kontrolü veya kilo yukarı programlarına tercihinize göre yönlendirilebilirsiniz.

Bir ayda ne kadar zayıflarım?

Biz herbalife ürünlerini danışanlarımıza kullandırırken bu soruya kesin bir cevap vermemizin mümkün olmadığını, vücudun bazal metabolizma miktarının herkesin farklı olduğunu ve hareketlilik durumuna göre bir ayda 4 kilo veren kişilerde var veya 8 kilo veren kişilerde var, bu yüzden en önemli şey verdiğimiz kilonun sağlıklı bir şekilde vücudu kalıcı bir şekilde terk etmesidir. Kalori dengesi ayarlayarak yağ kaybının önde olduğu, kas ve kemik kaybının en az düzeyde olacağı bir programı kişiye özel yazarak takibini yapmaktayız.

Herbalife ürünleri ile verilen kiloların geri alınma riski var mı?

Herbalife ürünleri ile verdiğiniz kiloları kolay kolay geri almazsınız. Çünkü Herbalife size sağlıklı bir şekilde kilo verdirmektedir. Sağlıklı bir beslenme alışkanlığına yönlendirmektedir. Bu ürünler sayesinde vücudunuzun ihtiyacı olan besinler temin edilmekte ve açlık hissiniz bastırılmaktadır. Bu sayede de yemeklere olan ilginiz azalmaktadır. Acıktığınızda da öğünler arasında hafif gıdalar tükettiğiniz zamanda verdiğiniz kiloları bir daha kolay kolay geri almayacaksınız. Fastfood tarzı yiyecekler her zaman kilo alımı için biçilmiş kaftandır. Bu nedenle fastfood tarzı yiyecekleri kendinizden eşinizden uzak tutun. En çok da küçük çocuklarınızdan uzak tutmalısınız.

Herbalife ürünleri bağımlılık yapar mı?

Herbalife ürünlerinin bağımlılık yapması gibi bir durum söz konusu değildir. Dünya genelinde 75 milyon insan tarafından kullanılan bu ürünlerden böyle bir şikâyet hiç gelmemiştir. Zaten dünya genelindeki sağlık örgütleri ve ülkemizdeki bakanlıklarda eğer böyle bir durum söz konusu olsaydı onay vermezlerdi. Bu nedenle sizde sağlıklı bir şekilde zayıflamak ve vücudunuza besin takviyesi yapmak için Herbalife ürünlerini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ürünlerimizi dilediğiniz de bırakabilir dilediğinizde tekrar başlayabilirsiniz. Bağımlılık yapmadığını göreceksiniz.

Arkadaşlarım kullanırken kilo verdiler bırakınca 2 katını aldılar. Bunun nedeni nedir?

Sabah simit, börek ile doyarsın ama bu beslenmek değildir… Sen karnın doyduğu için değil, beslendiğin için yaşarsın. Hücrelerinin beslenmeye ihtiyacı var. Eski beslenme düzeninize dönerseniz maalesef ki verdiğiniz kiloları alırsınız.
Yani sağlıklı beslenme düzenine alıştıktan sonra eski sağlıksız düzene dönmemelisiniz. Bu şekilde alacağınız kilo ile ilgili Herbalife’ı suçlamak doğru olmaz. 

Koç Ali İle
Fit Kal!

Haftalık Tavsiyeler İçin Abone Ol