Hakkımda

Ali Şimşek kimdir? Doğma büyüme Tuzla/İstanbul bölgesinde ikamet etmekteyim. Lise sonrasında üniversite sınavında Ege Üniversitesi’nde Matematik bölümünü kazandım. Herbalife ile tanışma hikayemde aslında İzmir’e dayanmaktadır. Okuldan arkadaşımın Herbalife kullanımı sonrasında harika kilo sonucunu gördükten sonra kendim ve annem için Herbalife ürünlerini deneyimlemek istedim. 2014 senesinde hayatımıza giren Herbalife sayesinde ben ve annem ise harika bir sonuç alarak başarılı bir aşağı kilo kontrolü yaptık… Ürünleri kullandıktan sonra her hangi bir ticari para kazanma amacımız yoktu ancak bizdeki değişiklik çevremizde fark edilince Herbalife’ın iş fırsatını da değerlendirmek istedim. Öğrenciyken part time bir şekilde iş olarakta herbalife kariyerime devam ettim. 2018’de üniversiteden döndükten sonra 3 senedir kesintisiz Yeni Umut Okulların’da öğretmenlik yapmaktayım ve aynı zamanda Herbalife koçluğunuda profesyonel olarak sürdürmekteyim. Geldiğimiz noktada doğup büyüdüğüm Tuzla’da sadece kilo kaybetmek için tanıştığımız Herbalife ile şu an da onlarca insanın hayatını olumlu şekilde değiştirmek adına bir ofisim var ve misyonum annem ve benim kilo sorunumuzu koçlarımız nasıl çözdüyse bende ofisimize yüz yüze başvuran, online mecrada başvuran her danışanıma kendi aileme koçluk yapıyor gibi sabırlı ve istikrarlı bir yol almamız gerektiğini ve bunu yaparken en önemli şeyin sağlıklı sonuç almak olduğunu bildirerek hizmet etmeye hazır olduğumu bildirmek isterim.

fitness coach 36
fitness coach 37

Herbalife İle Başarıya Giden Yol Çok Yakın!

01

Doğru Beslenme

Beslenme açlık duygusunu bastırmak, karın doyurmak ya da canının çektiği şeyleri yemek içmek değildir.

Beslenme; sağlığı korumak, geliştirmek ve yaşam kalitesini yükseltmek için vücudun gereksinimi olan besin öğelerini yeterli miktarlarda ve uygun zamanlarda almak için bilinçli yapılması gereken bir davranıştır.

02

Düzenli Egzersiz

Düzenli egzersiz yapmanın kilo kontrolünden parlak bir cilde, iyi bir duruştan ağrı ve sızılarda azalmaya, stresi azaltmaktan uyku kalitesini arttırmaya kadar birçok faydası olduğunu belirten Herbalife Global Fitness Eğitim Direktörü Samantha Clayton, düzenli egzersize başlamak için motivasyon sağlayacak 10 nedeni paylaştı. Daha sağlıklı olmak için hiç şüphesiz egzersiz yapmamız ve besin değeri yüksek gıdalar tüketmemiz gerekiyor. Genellikle dış görünümümüz bizi daha kolay motive eder, ancak özellikle yaşımız ilerledikçe, dış görünümümüz değişime uğrar.

03

 Koçluk

Herbalife ürünü almak isteyen bir kişi bu ürünü yakın bir komşusundan veya akrabasından ya da bir tanıdığı vasıtasıyla tanıştığı bir kişiden alabilir bunda sorun yok ama siz sağlıklı beslenme düzenini hayatınıza entegre etmeye karar verdiyseniz ve bu yolculukta size yol gösterecek kişi sizi iyi bir şekilde motive edemiyorsa ya da ürünü verdikten sonra sizinle ilgilenmiyorsa orada doğru kullanımda, sonuç almakta mümkün olmayabilir.

fitness coach 30
fitness coach 31
fitness coach 29
fitness coach 38
fitness coach 39

Ofis

Postane Mah. İstanbul İş Hanı, 43/13
Tuzla, İstanbul, TR 34940